Skip to main content

Rodinná společnost
s tradicí od roku 1997

Reality, odkup nemovitostí a stavební činnost.

Služby

Realitní kancelář

Jsme oba právníci a právo umíme. Poskytujeme kompletní servis při prodeji, nákupu a pronájmu rezidenčních a komerčních realit v lokalitách Brna, Ostravy i celé ČR. Přes naši advokátní kancelář zprostředkujeme obchod jednoduše a bezpečně.

Odkup Vaší nemovitostí

Nevyužité byty a domy nemusí ležet ladem. Takové nemovitosti rádi odkoupíme, citlivě opravíme a mohou dál sloužit nadcházejícím generacím.

Obstaráváme veškeré formality, poplatky a náklady. Nemusíte se o nic starat. Právní a realitní servis zajistíme. Kupní cenu vyplácíme přes advokátní úschovu. Pořádek dělá přátele.

Stavební činnost

Stavíme na svém. Díky tomu si ohlídáme citlivý přístup k původní architektuře i stavbě samotné.

Pracujeme s pracovníky podle potřeby a to jak s vlastními zaměstnanci, tak externími kvalifikovanými pracovníky. Naše technické zázemí umožňuje dobrou organizaci při zajištění komplexních dodávek nemovitostí.

  O nás

  Společnost SKC INVEST s.r.o. byla založena v roce 1997 jako společnost stavební. Za první etapu své existence úspěšně postavila nespočet inženýrských a občanských staveb, administrativních budov, logistických hal a rodinných domů.

  V roce 2020 otěže vedení společnosti SKC INVEST s.r.o. převzala nastupující generace. Centrum zájmu se přesunulo do Jihomoravského kraje a rozšířil se okruh služeb o realitní činnost.

  1997

  založení společnosti

  509

  úspěšných projektů

  2

  generace

  100%

  rodinná společnost

  Napište nám

  Sídlo firmy

  Vedení společnosti

  • Reality a stavební činnost

  • Kateřina Císařová
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • Investice a právo

  • Karel Císař

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.